پست کردن پرونده کارخانه تعزیرات حکومتی

پست کردن: پرونده کارخانه تعزیرات حکومتی خبر اجتماعی

گت بلاگز بازار خودرو خودرو بازهم گران می‌شود؟ ، خودروسازان ساز زیاد کردن قیمت را کوک کردند

اگرچه تصمیم وزارت صنعت،معدن و تجارت جهت ممنوعیت ورود ماشین موج زیاد کردن قیمت را در تابستان امسال داشت،اما آنچه این روزها بازار ماشین را از تب و تاب انداخته،قیم

خودرو بازهم گران می‌شود؟ ، خودروسازان ساز زیاد کردن قیمت را کوک کردند

خودروسازان ساز زیاد کردن قیمت را کوک کردند/خودرو بازهم گران می شود؟

عبارات مهم : بازار

اگرچه تصمیم وزارت صنعت،معدن و تجارت جهت ممنوعیت ورود ماشین موج زیاد کردن قیمت را در تابستان امسال داشت،اما آنچه این روزها بازار ماشین را از تب و تاب انداخته،قیمت ارز هست.
به گزارش خبرآنلاین،به دنبال زیاد کردن قیمت ارز که از آخرهای شهریور ماه امسال و درست بعد از استقرار دولت دوازدهم رخ داد،هم در بخش تولید و هم بازار قیمت کالاها تحت تاثیر زیاد کردن قیمت ها قرار گرفتند.در بازارخودروهای وارداتی قیمت ها میانگین بین 20 تا 60 میلیون تومان در شش ماه گذشته زیاد کردن قیمت داشته اند.
آنطور که تولیدکننده ها می گویند،قیمت ارز باعث شده است که قیمت قطعات وارداتی جهت خودروهای تولید داخل هم زیاد کردن یابد.
همین یک ماه قبل بود که قیمت سانتافه محصول مونتاژی کرمان ماشین یک شبه 40 میلیون تومان زیاد کردن قیمت یافت. در یک ماه گذشته به علت زیاد کردن قیمت ارز،محصولات تولید داخل با بازار آزاد فاصله قیمتی 2 تا 5 میلیون تومان پیدا کرده اند.
بانک مرکزی اخیرا اعلام کرده که تورم تولیدکننده در ماه گذشته به 10.2 درصد رسیده است.این زیاد کردن قیمت تورم محصول تولید داخل را گران تر تمام خواهد کرد.
برخی خودروسازان اعلام کرده اند که با ادامه اوضاع قیمت گذاری های شورای مسابقه تولید محصولات آنها سال آینده باقیمت های کنونی به صرفه نخواهد بود و خواستار ورود شورای مسابقه با توجه به تحولات قیمتی جهت قیمت گذاری محصولات خود شده است اند.
آخرین زیاد کردن قیمت محصولات خودروسازان داخلی مربوط به مهرماه امسال بود که البته شورای مسابقه مخالفت خود را بااین زیاد کردن اعلام کرد ولی در نهایت خودروسازان موفق به اجرای طرح زیاد کردن قیمت خود شدند.

واژه های کلیدی: بازار | ماشین | میلیون | محصولات | خودروسازان | خودروسازان داخلی | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz