پست کردن پرونده کارخانه تعزیرات حکومتی

پست کردن: پرونده کارخانه تعزیرات حکومتی خبر اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اقدام باورنکردنی استقلال راجع به مگویان

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در شرایطی که می توانست با انتقال قرضی مگویان به یک تیم دیگر، غرامتی به این بازیکن ندهد با فسخ قرارداد او خ

اقدام باورنکردنی استقلال راجع به مگویان

اقدام باورنکردنی استقلال راجع به مگویان

عبارات مهم : انتقال

هرایر مگویان غرامت یک میلیاردی از استقلال می گیرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در شرایطی که می توانست با انتقال قرضی مگویان به یک تیم دیگر، غرامتی به این بازیکن ندهد با فسخ قرارداد او خود را در دردسر بزرگی انداخت. بی شک مدیران استقلال هم می دانند انتقال قرضی بازیکنان یک راه حل مناسب به سود دو طرف است ولی جهت همه این پرسش پیش می آید که آیا در شرایط پیچیده فعلی، تن به پرداخت غرامت داده اند؟ مگویان سال گذشته بازی های خوبی جهت استقلال انجام نداد.

اقدام باورنکردنی استقلال راجع به مگویان

باشگاه می توانست از این وقت قرار بگیرد و بر مگویان مسلط باشد ولی با سیاست های استقلال حالا این مگویان است که همه چیز را به دست دارد! راحت ترین مثال جهت روشن شدن این عنوان مثال انتقال قرضی آندو از فولام به بارنزلی بود. این کلوب با آندو کاری کرد که خودش جهت انتقال به لیگ دسته یک پیشقدم شد. حالا آیا استقلالی ها باید طوری واکنش‌ها کنند که مگویان نه تنها جایی نرود بلکه غرامت یک میلیاردی هم از استقلال بخواهد؟ مگر آنها از روزی که جباری و جپاروف را جذب کردند نمی دانستند باید دو بازیکن را از لیست خارج کنند؟

واژه های کلیدی: انتقال | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz